fbpx

Menu

Sluiten

Onze mensen

Nederland Monumentenland wordt aangestuurd door een directeur, ondersteund door professionals op het gebied van eventmanagement, marketing, communicatie en accounting. Daarnaast kan Nederland Monumentenland steunen op een aantal (vrijwillige) Regiocoördinatoren. Maak kennis met onze mensen en schroom niet om contact op te nemen.

Harald de Boer

Directeur
h.deboer@monumentenland.nl

Jasmijn Bus

Regiocoördinator Utrecht
utrecht@monumentenland.nl

Willeke Coenen

Vrijwilligers, Events en Fondsenwerving
w.coenen@monumentenland.nl

Marina Hazeleger

Marketing & Communicatie
m.hazeleger@monumentenland.nl

Gertruud van der Helm

Regiocoördinator Gelderland-West
gelderlandwest@monumentenland.nl

Richard Jansen

Aministratie & Controlling
r.jansen@monumentenland.nl

Annejing Kraan

Online Marketing
a.kraan@monumentenland.nl

Nöemi Kramer

Office & Erfgoedstem
n.kramer@monumentenland.nl

Floor Oudshoorn

Projects & Events
f.oudshoorn@monumentenland.nl